درباره ما

درباره ملک استایل

فضای غیرقابل اعتماد و اغلب غیر شفاف بازار ملک باعث شده ریسک معامله برای متقاضیان این بازار به شدت بیشتر از معامله در بخش‌های دیگر باشد. تیم ملک استایل با ترکیبی از فارغ‌التحصیلان رشته‌های مرتبط با مسکن در بهترین دانشگاه‌های کشور به همراه اعضای خبره و کارآزموده این صنف، از سال 1401 با نگاهی نوین به بازار ملک، درصدد برگرداندن اعتماد و صداقت به این بازار است و به متقاضی خرید کمک می‌کند که در ابتدا به یک شخص آگاه در بازار تبدیل شود و بعد با اعتماد به یک تیم متخصص و بی‌طرف در تمام طول مسیر، در نهایت با خیال آسوده‌تر بر سر میز قرار بنشیند.

ملک استایل در نظر دارد تا به همراه و دستیاری مطمئن در خرید و فروش ملک تبدیل شود و با ارائه خدماتی مانند کارشناسی جامع ملک و دستیار خرید و فروش، تجربه‌ای دلنشین در معامله‎ی ملک برای شما ایجاد کند.

چرا ملک استایل را انتخاب کنیم؟

همانطور که می‌دانید کارشناسی ملک کاری تخصصی است پس انتخاب کارشناس مهم است. ملک استایل با بهره گیری از به روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین کارشناسان کشور در جهت کمک به شما برای داشتن معامله‌ای بهتر تلاش می‌کند. اگر می‌خواهید دستیاری مطمئن در خرید و فروش و کارشناسی ملک داشته باشید بدون شک ملک استایل بهترین انتخاب شما است.

پخش ویدیو

افتخارات

کسب رتبه برتر در رویداد ملی جغرافیایی