دستیار خرید ملک

چه ملکی برای خرید مد نظر دارید ؟

فرم درخواست خرید

دستیار خرید ملک

چرا برای خرید ملک به دستیار خرید احتیاج دارید؟

حجم بالای گردش سرمایه در بخش مسکن و ورود دلالان خرید و فروش ملک، استرس ورود و معامله در این بازار را برای مردم افزایش داده‌است.  مشاوره بعضا نادرست و غیر تخصصی مشاورین املاک و نگاه بساز و بفروشی سازندگان مسکن و عدم استفاده از مصالح و متریال مرغوب باعث شده تا مشتری حداقل اعتماد را به عوامل این صنف داشته باشد. علاوه بر این، پروژه‌های قضایی مربوط به دعاوی ملکی که روزانه رو به افزایش است ریسک معامله در این بازار را بیشتر می‌کند.

در این شرایط نامطمئن و پرچالش، حضور یک کارشناس متخصص و بی‌طرف که در این معامله ذی نفع نباشد و بتواند با دیدی شفاف خانه را از زوایای مختلف بررسی نماید، می‌تواند مطمئن‌ترین راهکار باشد.

فرایند درخواست کارشناسی در سرویس دستیار خرید چگونه است؟

پس از ثبت درخواست در وب سایت و پرداخت هزینه، دستیار خرید ملک با شما تماس می‌گیرد، درباره ویژگی‌های خانه‌ی ایده‌آل شما سوال می‌کند و با دقت به صحبت‌ها و خواسته‌های شما گوش می‌دهد.در این مرحله فرایند جست‌وجوی مناسب‌ترین محله‌ها و بعد خانه‌ها مطابق با ویژگی‌های که در تماس تلفنی به دستیار خرید گفته بودید، شروع می‌شود.

سپس دستیار خرید گزینه‌های مناسب را به شما پیشنهاد می‌دهد، آن‌ها را بازدید و کارشناسی می‌کند و یک لیست کامل از گزارش کارشناسی ملک به شما تحویل می‌دهد.در صورت تایید قرار بازدید را برای شما هماهنگ می‌کند. در صورتی که خانه مورد پسند شما باشد زمان نوشتن قرارداد با مالک هماهنگ می‌شود.

مراحل همراهی دستیار خرید ملک

1- ارائه مشاوره انتخاب محله سکونت

محله های متناسب با فرهنگ و نیاز شما را گلچین کرده ، همه ویژگی های آن را بررسی و بر این اساس مناسب‌ترین محله را برای شما انتخاب می‌کنیم.

2- انتخاب جزئیات ویژگی های ملک

بررسی سلیقه مشتری در انتخاب جزئیات خانه اعم از: سن بنا، متراژ، تعداد اتاق، طبقه، پارکینگ و …

3- پیدا کردن آگهی، تماس و مذاکره قیمت

آگهی ها را چک کرده، با فروشنده های مختلف تماس گرفته و بعد از چک کردن قیمت، چند فایل را برای شما انتخاب می‌کنیم.

4- هماهنگی قرار بازدید و کارشناسی

بعد از اینکه شما آگهی را تایید کردید قرار بازدید و کارشناسی گذاشته می‌شود.

5- عقد قولنامه و قرارداد

بعد از توافق شفاهی، هماهنگی برای زمان عقد قرارداد را مشخص میکنیم و در حین عقد قرارداد هم برای چک کردن قرارداد در کنار شما هستیم.

مزیت کارشناسی ملک استایل برای خریدار

سوالات متداول

خیر؛ ملک استایل در پروسه خرید و فروش خانه دخالتی ندارد و صرفا خدمات کارشناسی 360 و شفاف ارائه می‌دهد.

هزینه دستیار خرید ملک به محله، قیمت ملک و تعداد کارشناسی درخواست شده وابسته است.

مدت زمان خرید مسکن به بودجه، معیارهای شما و شرایط زمانی وابسته است. اگر بودجه شما با شرایط مورد انتظارتان از ملک درخواستی تطابق داشته باشد، در کمتر از 7 روز خرید شما انجام می‌شود.